Deel dit pand via whatsapp
Dit prachtig gelijkvloersappartement 100 m² bevindt zich in centrum Ninove, op een boogscheut van tal van winkels, eet- en drinkgelegenheden, culturele en recreatieve activiteiten met een ideale ligging: vlakbij belangrijke invalswegen en openbaar vervoer.
Het appartement is als volgt ingedeeld:
Bij het binnenkomen in de gang treffen we eerst een technische ruimte, die ook kan gebruikt worden als berging of wasplaats.
Daarna volgt de badkamer, voorzien van een dubbele lavabo, badkamermeubel en inloopdouche. Er is een apart toilet.
Verder op de gang hebben we de 2 slaapkamers (4,24m X 2,86m en 3,73m X 3m). De opendraaiende ramen zijn voorzien van vliegenramen en de ramen langs de achtergevel beschikken over automatische sunscreens. Ook zijn alle voorzieningen getroffen om airco te installeren.
Bij het binnenkomen van de leefruimte komen we in een grote woonkamer met open keuken. Eind februari zal de volledig geïnstalleerde keuken geplaatst worden langs de achterzijde van de woonkamer.
De leefruimte geeft zicht op een ruime en gemakkelijk te onderhouden koer, met een groot terras en toegang tot de privatieve garagebox.
De garage is inbegrepen in de huurprijs en is voorzien van alle comfort: een extra brede automatische garagepoort, met een achterdeur die op de koer geeft, waardoor men rechtstreeks de woonst kan betreden.
Het appartement heeft 4 privatieve zonnepanelen die voorzien in elektriciteit. De verwarming gebeurt aan de hand van vloerverwarming op gas. Zowel providers Telenet als Proximus zijn aanwezig.
Als laatste troef: geen maandelijkse lasten.
Het appartement is beschikbaar vanaf 01/03/2021.
Dit appartement is duidelijk het bezoeken waard! Contacteer ons snel voor een bezoek ter plaatse.
Ruimte | Aantal | Verdieping | Opp. | Commentaar |
---|---|---|---|---|
Badkamer | 1 | 0 | - | - |
Berging | 1 | 0 | - | - |
Garage | 1 | 0 | - | - |
Inkomhal | 1 | 0 | - | - |
Keuken | 1 | 0 | - | - |
Leefruimte | 1 | 0 | - | - |
Slaapkamer | 2 | 0 | - | - |
Terras | 1 | 0 | - | - |
Toilet | 1 | 0 | - | - |
Item | Evaluatie | Commentaar |
---|---|---|
Beglazing | Zeer goed | - |
Dak | Zeer goed | - |
Domotica | Zeer goed | Ventilatiesysteem D+, automatische sunscreens |
Elektriciteit | Zeer goed | Conform |
Isolatie | Zeer goed | - |
Keuken | Zeer goed | - |
Loodgieter | Zeer goed | - |
Raamwerk | Zeer goed | - |
Sanitair | Zeer goed | Gascondensatieketel Viessmann, dubbele lavabo, douche |
Verwarming | Zeer goed | Vloerverwarming |
Laura DE PETTER
Samenwerker
+32474484578
laura@vastgoeddevos.be
Vastgoed De Vos Pajottenland
Kantoor Gooik
Edingsesteenweg 91, 1755 Gooik
02 303 43 43
pajottenland@vastgoeddevos.be