Team Evergem

kantoor Evergem

Vastgoed De Vos Meetjesland heet u welkom!

OPTIMALE KLANTENTEVREDENHEID
Betrouwbaar en betrokken realiseren wij met passie een complete vastgoedservice waar we dagelijks trots op zijn! Onze pro-actieve aanpak en permanente ontwikkeling zijn onze fundamenten voor een optimale klantentevredenheid.

BERT DE VOS

Bestuurder

bert@vastgoeddevos.be

MARC DE VOS

Bestuurder

Marc@vastgoeddevos.be

Suzanne Deroose

Bestuurder

info@vastgoeddevos.be

Marleen De Roo

Verantwoordelijke verhuur & beheer

marleen@vastgoeddevos.be

Leentje Van Herzeele

Dienst verhuur

leentje@vastgoeddevos.be

KURT BRAL

Vastgoedmakelaar verkoop

kurt@vastgoeddevos.be

COLIN DE SCHEPPER

Dienst verkoop

colin@vastgoeddevos.be

MIA MATTHYS

Onthaal & Verhuur

mia@vastgoeddevos.be

CARESSA MOENS

ADMINISTRATIE

caressa@vastgoeddevos.be

Annelien De Nocker

Financieel verantwoordelijke

Annelien@vastgoeddevos.be

Carine Haeseryn

Syndicus

Syndic@vastgoeddevos.be

STEFFI VANHECKE

Stagiair vastgoed

Steffi@vastgoeddevos.be

Openingsuren

Vastgoed De Vos icoon

Van maandag tot donderdag open van 8u30 tot 12u00 en van 13u00 tot 18u00.

Op vrijdag open van 8u30 tot 12u00 en van 13u00 tot 17u00

Op zaterdag staan wij ter uwer beschikking tussen 9u00 en 12u00.

OPGELET: Op donderdagvoormiddag werkt de dienst verhuur achter gesloten deuren.
Buiten deze kantooruren werken wij op afspraak.
Voor al uw vragen kan u ons telefonisch bereiken op het nummer 09 258 13 13.
Voor dringende gevallen is er ons noodnummer: 0477 80 75 80.

 

 

 

Vastgoed De Vos icoon

Erkend vastgoedmakelaar
Vastgoed De Vos is onderworpen aan de deontologische code van het BIV
Luxemburgstraat, 16B, 1000 Brussel www.biv.be
BIV plichtenleer: KB van 27 september 2006
BTW BE 0458.732.794 - RPR Gent: 191.720
Land van toekenning is: Belgiƫ

Contactgegevens

Vastgoed De Vos icoon

Vastgoed De Vos Meetjesland
Kantoor Evergem
Dorpsplein 1, 9940 Evergem
T: 09 258 13 13

info@vastgoeddevos.be

voor meer info, vul onderstaand formulier in:

Vernieuwen

Deze website maakt gebruik van cookies om uw surfervaring op deze website makkelijker te maken.

Meer wetenVerder gaan